#1

Lifestyle

Výhodou lifestylového pořizování fotografií je bezpochyby autentičnost výstupů. Zachycované osoby a emoce, resp. produkty či služby působí přirozeně a uvěřitelně. Což přispívá ke kladné odezvě u diváka a zároveň kopíruje moderní trend nejen virální reklamy. Samotná stylizace se sice liší dle žánrů, ale nižší produkční náklady jsou obvyklé pro většinu realizací.

#2

Portréty

K jejich vzniku, pro nás, patří především uvolněná, pozitivní atmosféra a plná kontrola nad konečným výsledkem. Ze zkušenosti víme, že přirozeného portrétu, který Vás či Vaše zaměstnance zachytí v tom nejlepším světle, dosáhneme snáze právě díky kombinaci profesní zručnosti a lidského přístupu ke každému individuálně.

#3

Produkty

Ať už produkujeme čistě popisné fotografie pro katalog či e-shop nebo vytváříme kreativní fotografie prezentující více emoci s produktem spojenou než pouhou funkci, máme na paměti technické standardy a platformy pro které jsou fotografie určeny. Rádi Vám pomůžeme i při tvorbě zadání, aby výsledek byl předem jasný a dlouhodobě konzistentní.

#4

Decisive moment

Zachytit atmosféru prchavého momentu v jednom jediném záběru tak, aby popisoval vše podstatné. A naopak upozadil to nedůležité. To je hlavní motiv skutečně dobré momentkové fotografie. Nejen od čas slavného Henri Cartier-Bressona. ... Eventové fotografii se intenzivně věnuje hned několik z našich fotografů.

Dotazy?

Výborně, od toho tu jsme! Rád to s Vámi proberu a nastíním možnosti spolupráce. Stačí nechat vzkaz.